HOIAME ÜHENDUST
Kirjuta meile oma soovidest
  • Black Facebook Icon
Partnerid
Delis LOGO taustata.png

© 2018 by OÜ Omena Consulting

MInu lugu

Ermil Miggur
Asutaja, coach ja koolitaja

Hariduselt olen jurist: oman magistrikraadi õigusteaduses (2008) ja viimased 10 aastat oma elust olen tegelenud era- ja juriidiliste isikute nõustamisega põhiliselt juriidilistes küsimustes. Kuna inimesena meeldib mulle pidevalt areneda ja enesele uusi väljakutseid seada, on nende aastate kõrvale ja vahele mahtunud ka muid huvitavaid tegevusi. Aja jooksul on kogunenud töö- ja juhtimiskogemust nii era- kui ka avalikus sektoris. Samuti olen tegutsenud pidevalt ka ettevõtlusmaastikul.


Oma seni suurimateks väljakutseteks pean majanduslanguse aegset tööd juristina SEB pangas ning pöördelise haldusreformi ajal vallasekretäri tööd Lihula vallas ja vallavanema ametit Nissi vallas. Ettevõtluses on siiani kõige põnevam projekt olnud Mullihotell, mis ka rahvusvahelist tähelepanu toonud.

Kõige selle taustal on olnud üha kasvav soov oma kogemusi ja teadmisi ka teistele inimestele edasi anda, mis omakorda on tekitanud sügavama huvi õpetamise, koolitamise ja coachimise vastu. Seetõttu läksingi 2017. aastal õppima International Supervision and Coaching Institute`i superviisori/coachi väljaõppe programmi. 2018. aasta alguses kujundasin ümber oma, seni põhiliselt juriidilist nõustamist pakkuva, ettevõtte ning pakun Omena Consulting brändi alt ka koolitusi ja coachingut. Lisaks annan septembrist Tallinna Arte Gümnaasiumis ka majandus- ja ettevõtlusõppe tunde.


Olen pühendunud sellele, et aidata kõigil, kes seda soovivad, seada ja saavutada oma isiklikke või tööalaseid eesmärke, et arendada ennast ja/või oma meeskonda/ettevõtet. 

Kirjuta meile ja vaatame koos, kuidas saame Sinule või Su meeskonnale kasuks olla.
Ermil Miggur on Eesti Supervisooni ja Coachingu Ühingu ja Eesti Juristide Liidu liige